Соціальне служіння Української Греко-Католицької Церкви та Україна без сиріт
 У вівторок 8 жовтня представники Альянсу "Україна без сиріт" мали велику честь бути запрошеними на зустріч представників Екуменічної комісії УГКЦ на тему "Екуменічний вимір соціального служіння".

 

 Під час цього заходу президент Альянсу Роман Корнійко розповів про діяльність, найближчі плани та проекти цього всеукраїнського руху. "Корінь сирітства проростає не лише з проблем в економічній чи політичній сфері, а, в першу чергу, з проблем у сфері духовній. І вирішити ці духовні проблеми ніяка влада, ніяка держава не зможе. Це можуть зробити лише ті, хто має владу духовну. І лише Церква має духовну владу. Церква несе відповідальність за те, як вона цією владою користується. Адже від того, як Церква живе, як вона виконує покладені на неї Богом завдання, від цього залежить і те, що відбувається в країні", - зазначив очільник Альянсу.

 

 Також лідер "України без сиріт" презентував проекти, зокрема, плани проведення Всеукраїнського Дня молитви за сиріт у цьому році, а також програм практичного служіння сиротам і сім'ям "Одна Церква - одна дитина" та "Одна Церква - одна родина".

 

 Більш детальну інформацію щодо практичних програм учасники зустрічі почули від виконавчого директора Альянсу Андрія Федуна. Пілотний варіант та механіку програми "Одна Церква - одна дитина" наразі відпрацьовують на території Києва та Київської області. Програма служіння сім'ям, яка дає можливість профілактики соціального сирітства, саме зараз знаходиться в стадії розробки механізмів ефективного функціонування.

 

 Загалом, представники Альянсу "Україна без сиріт" закликали акцентувати увагу на відновленні інституту сім'ї, зосередити зусилля на його відбудові на засадах справжніх християнських цінностей. І саме це дозволить не просто реагувати на проблему сирітства, а видалити саме її коріння.

 

Від імені всього Альянсу "Україна без сиріт" щиро дякуємо Українській Греко-Католицькій Церкві, а також особисто о. Андрію Нагірняку за за співпрацю, запрошення та надану можливість послужити.

 

Джерело: http://www.ukrainabezsyrit.org/news/news-alyans/shablon-article/socialne-sluzhinnya-ta-syrotyСоздан 09 окт 2013"Мозаїка життя" © 2013-2017.